| Gewicht | 0.412 kg |
|---|---|
| Grote boring | 45.00mm |
| Groot-eind breedte | 23.84mm |
| Lengte | 135.16mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000387 |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2146.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |