| Gewicht | 0.419 kg |
|---|---|
| Grote boring | 46.00mm |
| Groot-eind breedte | 21.90mm |
| Lengte | 129.75mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000557 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 301,00mm |
| Gewicht verpakking | 2242.00g |
| Verpakking Breedte | 243,00mm |