| Gewicht | 0.404 kg |
|---|---|
| Grote boring | 42.00mm |
| Groot-eind breedte | 23.66mm |
| Lengte | 112.85mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | H-Beam |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000255 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 300,00mm |
| Gewicht verpakking | 2148.00g |
| Verpakking Breedte | 241,00mm |