| Gewicht | 0.45 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.00mm |
| Groot-eind breedte | 20.87mm |
| Lengte | 138.55mm |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Serie | Standard |
| Vorm | I-Beam |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000687 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 2412.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |