| Gewicht | 494 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.60mm |
| Groot-eind breedte | 23.90mm |
| Lengte | 148.17mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000844 |
| Hoogte verpakking | 70,00mm |
| Lengte verpakking | 299,00mm |
| Gewicht verpakking | 2556.00g |
| Verpakking Breedte | 242,00mm |