
€943.81
| Gewicht | 0.436 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 36.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | -23.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9650XS |
| Lengte stang | 152.00mm |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | Wiseco |