
€266.53
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 56.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 56.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 144cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | TFE |
| Beroerte | 58.50mm |
| Behandeling | Hard Coat Anodized |
| Merk | Wiseco |