| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| GTIN | 00193564176615 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 109,00mm |
| Lengte verpakking | 105,00mm |
| Gewicht verpakking | 224.00g |
| Verpakking Breedte | 106,00mm |