| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| GTIN | 00193564176455 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 109,00mm |
| Lengte verpakking | 106,00mm |
| Gewicht verpakking | 210.00g |
| Verpakking Breedte | 106,00mm |