
€1,005.51
| Gewicht | 0.255 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 29.27mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.03-mm |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 17.00mm |
| Ringset inbegrepen | 7650XX |
| Merk | Wiseco |