| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | -8.40cc |
| GTIN | 00193564514585 |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8350XX |
| Merk | Wiseco |