
€253.25
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -7.1cc |
| GTIN | 00193564514509 |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8250XX |
| Merk | Wiseco |