| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Moly |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564087676 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 109,22mm |
| Lengte verpakking | 119,38mm |
| Gewicht verpakking | 589.67g |
| Verpakking Breedte | 119,38mm |