
€50.78
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.50mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.12mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.04mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.58mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564166913 |