| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564180193 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 106,00mm |
| Gewicht verpakking | 40.00g |
| Verpakking Breedte | 125,00mm |