
€45.21
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.25mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.99mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.61mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |