| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.02mm |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.71mm |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.30mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564180056 |