
€49.02
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.00mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |