| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.75mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564180018 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 101,00mm |
| Gewicht verpakking | 38.00g |
| Verpakking Breedte | 103,00mm |