| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Coating | None |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.12mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.20mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 2.82mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Dikte | 1.0x 1.2x 2.8mm |
| Behandeling | Gas Nitriding |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564179623 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 94,00mm |
| Gewicht verpakking | 30.00g |
| Verpakking Breedte | 94,00mm |