| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Land van herkomst | Japan |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.80mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.12mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.40mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 2.87mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564165404 |
| Hoogte verpakking | 12,70mm |
| Lengte verpakking | 152,40mm |
| Gewicht verpakking | 45.36g |
| Verpakking Breedte | 132,08mm |