| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.54mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 3.00mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede type | IPN |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Top Type | SGP |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Hoogte verpakking | 15,00mm |
| Lengte verpakking | 124,00mm |
| Gewicht verpakking | 36.00g |
| Verpakking Breedte | 114,00mm |