| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 54.00mm |
| Piston Size | 53.94mm |
| Total Height | 58.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 15.00mm |
| Compressie Hoogte | 20.30mm |
| Ring Locating Pin (E) | 0.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | -mm |
| Boss Space In | 17.70mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | Armorglide Coating, Electra Coated |
| OEM-referentienummer | B4X-11631-00-A0 |
| GTIN | 00193564445803 |
| Piston Pin Part # | W2126CS |
| Piston Ring Part # | WS668 |
| Circlip Part # | WCW15 |
| Hoogte verpakking | 87,00mm |
| Lengte verpakking | 79,00mm |
| Gewicht verpakking | 192.0g |
| Verpakking Breedte | 79,00mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |