| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125873 |
| Piston Size | 94.92mm |
| Total Height | 51.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 22.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.00mm |
| Boss Space In | 35.90mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 34L-11631-02 |
| Piston Ring Part # | W3740XH |
| Piston Pin Part # | WS550 |
| Circlip Part # | WCW22 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |