| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 253cc |
| Beroerte | 59.60mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140159 |