| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinderpositie | Rear |
| Verplaatsing | 1602cc |
| Volume koepel | +22cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 113.00mm |
| Klepdiepte - uitlaat | -.120in |
| Klepdiepte - inlaat | -.120in |
| Klepkamer dia - uitlaat | 1.360in |
| Klepkamer dia - inlaat | 1.600in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143518 |