| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 83.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125736 |
| Total Height | 57.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 18.50mm |
| Boss Space In | 23.40mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 4GB-11631-00-Y0 |
| Piston Ring Part # | W3307XC |
| Piston Pin Part # | WS376 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |