
€382.75
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 103.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 102.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 700cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | Wiseco |