| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 48.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126016 |
| Total Height | 42.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 13.00mm |
| Compressie Hoogte | 10.75mm |
| Type zuigerkop | Flatened Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 55X-11631-00-96 |
| Piston Ring Part # | W1890XE |
| Piston Pin Part # | WS592 |
| Circlip Part # | WCW13 |
| Hoogte verpakking | 82.55mm |
| Lengte verpakking | 76.20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76.20mm |