| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 660cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125781 |