| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| Boring - Overmaat | 6.00mm |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.75:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 675cc |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139900 |