| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 68.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.9:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 288cc |
| Beroerte | 76.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125675 |