| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 67.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564123350 |
| Piston Size | 66.94mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.00mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| Remark | Must use stock thrust washers ! |
| OEM-referentienummer | 12110-01C02-0F0 |
| Piston Ring Part # | W2638CD |
| Piston Pin Part # | WS513 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |