
€547.71
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | .50mm |
| Boring - Standaard | 82.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 809cc |
| Motortype | 800R |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 75.70mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564159656 |