
€210.41
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 739cc |
| Motortype | 670 |
| Beroerte | 70.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146441 |