| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 101.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 3 |
| Verplaatsing | 1524cc |
| Koepelcoating | None |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 63.40mm |
| Behandeling | None |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144812 |