
€1,551.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Compressie Hoogte | 1.280in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -24cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Aanbevolen ringset | J820F8-4060-5 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Wiseco |