
€1,495.54
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.035in |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -25cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | J100F8-4030-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Wiseco |