
€1,433.83
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Compressie Hoogte | 1.460in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -20cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .984in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4030-5 |
| Lengte stang | 6.123in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Wiseco |