| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Piston Size | 76.96mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.4:1 |
| Total Height | 35.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.70mm |
| Boss Space In | 19.90mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 12111-10H20-0F0 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W7700YC |
| Piston Pin Part # | WS677 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |