
€916.71
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Compressie Hoogte | 1.260in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -15cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | S100S8-4060-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | Wiseco |