| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Piston Size | 94.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.1:1 |
| Total Height | 41.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.50 mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | A480.30.007.100 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564519399 |
| Piston Ring Part # | W9500ZV |
| Piston Pin Part # | WS682 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,00mm |
| Lengte verpakking | 121,00mm |
| Gewicht verpakking | 454.00g |
| Verpakking Breedte | 120,00mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |