
€268.74
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 449cc |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 63.40mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564138781 |