| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 72.00mm |
| Piston Size | 71.95mm |
| Total Height | 75.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 29.00mm |
| Boss Space In | 20.70mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 548.30.107.000 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564463128 |
| Piston Ring Part # | W2835CD |
| Piston Pin Part # | WS477 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Ring Locating Pin (E) | 1.50mm |
| Ring Locating Pin (F) | 1.50mm |
| Merk | Wiseco |