
€219.36
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 950cc |
| Beroerte | 53.74mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142986 |