| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 76.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 998cc |
| Beroerte | 55.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143358 |