| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 85.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 785cc |
| Beroerte | 66.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564126139 |