
€206.45
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 5.50mm |
| Boring - Standaard | 72.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1262cc |
| Beroerte | 66.20mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142696 |