| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00 |
| Boring - Standaard | 85.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 407cc |
| Beroerte | 70.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139931 |