
€273.80
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 90.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 433cc |
| Volume koepel | +5.0cc |
| Beroerte | 68.00mm |
| Merk | Wiseco |